سفر هیات کمیسیون ملی توسعه و اصلاحات چین به تهران


هیاتی از جمهوری خلق چین طی سفری دو روزه از دوم لغایت سوم مهرماه سال جاری با هدف تدارک و تامین بستر عملیاتی شدن همکاری های جمهوری اسلامی ایران با چین در چارچوب ابتکار پهنه- راه وارد تهران شد. این هیات به سرپرستی مشاور دفتر منطقه¬ای، روز سه شنبه مورخ 1398/07/02 در جلسه ای که به میزبانی این سازمان و به ریاست آقای دکتر موسوی، معاون وزیر و رییس کل سازمان و با حضور نمایندگان وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت و مجریان طرح ها برگزار شد، درخصوص نحوه گسترش و تعمیق همکاری های متقابل بحث و تبادل نظر نمودند.
در این نشست، آقای دکترموسوی بر اهمیت همکاری دو کشور تصریح و بر وجود فرصتهای متعدد سرمایه¬گذاری در ایران برای معرفی به  فعالان و سرمایه گذاران چینی تاکید نمود.
حضور هیات چینی در تهران، متعاقب سفر آقای دکتر دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، به چین و دعوت از هیات کمیسیون ملی توسعه و اصلاحات چین (NDRC) برای سفر به تهران، به منظور عملیاتی نمودن زمینه همکاری دو کشور در چارچوب ابتکار پهنه- راه، صورت پذیرفت.
۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
نقشه صفحه اصلی